14.kolo – sobota  29.12.2007

HC Spartak Polička – HC Chotěboř

6:5     (3:2,1:1,0:1,2:1)

Bohužel letos doplácíme na to, že máme jenom jednoho gólmana a ten dost marodí, v brance musel nastoupit hráč. Ale i tak to byl od 1 minuty vyrovnaný zápas. Prohrávaly jsme 1:0, ale 2 rychlými brankami jsme otočily. I když Honzík v brance dělal, co mohl tak mu prošly za záda 2 lehčí střely a my jsme opět prohrávaly, potom jsme dostaly ještě jednu branku a s klukama to vypadalo špatně, ale pořád bojovaly. Svou bojovností jsme dokázaly srovnat. Ve4 čtvrtině jsme dostaly branku, ale opět se nám podařilo srovnat, potom na ledě zaúřadoval rozhodčí, když 4 min. před koncem zápasu odpískal proti nám trestné střílení z kterého jsme dostaly vítěznou branku soupeře. V poslední minutě byl náš hráč podtržen, ale, jak je to na většině domácích stadiónů zvykem faul domácích se nepíská, takže kluci se mohou snažit, jak chtějí ale rozhodčí je na ledě pánem.

Branky:  2x Bříza, Kopecký, 1x Kadleček
Asistence:  1x Kadleček , Kopecký