18.kolo – sobota  19.1.2008

HC Chotěboř – TJ Lanškroun

9:3     (2:1,2:1,2:0,3:1)

Vstup do zápasu jsme mněly docela dobrý. Obě dvě lajny zamkly soupeře před jeho brankou ale ne a ne dát gól. Ve třetím střídání se rozjel hráč soupeře a z půlky prostřelil našeho už uzdraveného brankaře. Ve 4min. jsme srovnaly, když Petržílek střelou z dálky překvapil brankaře hostí, který střelu jen vyrazil a Lachman dorazil puk za jeho záda. V 8min. se Petržílek rozjel s pukem a přihrávkou našel Kopeckého, který střelou pod břevno otočil na 2:1.

2. čtvrtina pro nás začala dobře v 18min. Fišer vybojoval puk u mantinelu a jemným přiťuknutím přihrál Kopeckému, který soupeři ujel a střelou nedal brankáři žádnou šanci. Ve 21min.Fišer založil akci nahrávkou tentokrát na Lachmana který prostřelil brankáře mezi nohama. Bohužel ve 23min. jsme nechaly volného hráče před brankou a ten se štěstím snížil.

3. čtvrtina začala opět našim náporem, ale podařilo se nám skórovat až ve 36min.kdy vybojoval puk Kopecký a sám po jízdě půl hřištěm a střelou zvýšil na 5:2. Ve 41min. Kadleček našel před brankou Břízu ten, i když tísněn tak na dvakrát překonal brankáře.

4. čtvrtina pro nás nezačala, až tak dobře hned na jejím úvodů jsme si daly nohou vlastní gól. Minutu nato bylo veseleji, když po krásné nahrávce od Břízy přehodil brankáře Kadleček. Na 8:3 jsme zvýšily po nahrávce Kadlečka volnému obránci Karlíkovi, který střelou po ledě prostřelil brankáře. V 58min. byl před soupeřovou brankou podražen Bříza. Nařízeno TS:Bříza se rozjel, a když se mu snažil brankář skočit pod nohy, náš hráč ho obkroužil a zakončil do prázdné branky.

Naše hráče musim pochválit za bojovnost a nasazení, ve kterém zápas odehrály.  Celý zápas jsme soupeře přehrávaly, ale bohužel i přes tuto výhru jsme hodně šancí neproměnily.

Branky:  3x Kopecký, 2x Lachman, Bříza, 1x Kadleček, Karlík
Asistence:  2x Petržílek, Fišer, Karlík, 1x Bříza