20.kolo – neděle  27.1.2008

HC Spartak Choceň  – HC Chotěboř

5:6     (0:1,2:2,2:1,1:2)

Do zápasu jsme vstoupily výborně, soupeře jsme k naší brance skoro nepustily, ale bohužel jsme nemohly překonat brankáře Chocně, až z TS ho střelou pod břevno překonal Kadleček.

Do 2. čtvrtiny jsme také nevstoupily špatně a v 17min. zajel do rohu Fišer a přihrál před branku Kopeckému, který střelou zvýšil na 0:2.  V čase 19.38 projel Kopecký hřištěm a opět střelou do horní části branky překonal brankáře. Bohužel v čase 20.01 soupeř vyhrál buly a střelou z půlky překonal našeho brankáře. Od té doby naši kluci byly jako zmražený. V 26min. po chybě obrany opět soupeř snížil.

Ve 3. čtvrtině hned z bule vzal Kopecký puk a protlačil ho až do soupeřovy branky. V 41min.soupeř opět poměrně lehkým gólem snížil. V čase 43.40 se soupeři podařilo srovnat a naši kluci v této době byly zralý na ručník.

Do 4 čtvrtiny jsme vstoupily na 2 lajny ale první co se stalo, bylo to, že jsme dostaly  gól na 5.4. V čase 50.15 se nám podařilo srovnat pěnou akcí, kterou začali obránci, když nahráli Kadlečkovi ten s pukem zajel k brance a nahrál na druhou stranu Kopeckému, který srovnal na 5:5. Poslední 2 min. jsme soupeře zamkly a nepustily od jejich branky. Díky tomu se nám v čase 59.55 podařilo vstřelit výtězný gól, to když Petržílek vystřelil na branku soupeře a Ludvík, který stál u tyčky puk dorazil do branky.

Myslím si, že 1 čtvrtina byla z naší strany vynikající, ale nedokázaly jsme vstřelit několik branek což nás málem stálo 2 body. Ve 2a3 čtvrtině byla Choceň o hodně lepší  ale ve 4 čtvrtině jsme se začaly zlepšovat a se štěstím vyhrály.

Branky:  4x Kopecký, 1x Kadleček, Ludvík
Asistence:  1x Fišer, Petržílek, Kadleček