21.kolo – sobota  2.2.2008

HC Chotěboř – HC Litomyšl

6:9     (0:1,1:3,1:3,4:2)

Zápas začal docela dobře hned od 1 střídání jsme mněly několik šancí ale buď jsme trefily brankáře, nebo jsme netrefily branku. V čase 9.40 se soupeři hned z první šance podařilo vstřelit branku. Ve 12min. byl faulován Kadleček bohužel TS neproměnil.

Do 2. čtvrtiny jsme opět vstoupily dobře a to když ve 2min. Kadleček z poza branky nahrál Lachmanovi a ten prostřelil brankáře. 23.40 soupeř se dostává do vedení střelou přes obránce. Po této brance se naši hráči úplně sesypaly a přestaly hrát, proto v čase 27.50 soupeř opět dává gól. V čase 28.20 byl faulován Bříza ale v provedení TS ukázal jenom beznaděj našich hráčů. V čase 29.10 soupeř zvyšuje z TS na 1:4.

V 3. čtvrtině začala stejně, jako druhá skončila. Naši útočníci nebruslili a nenapadaly soupeře a právě proto jsme dostaly další dva góly. V 39min. Kopecký střelou snížil ale ani tento gól nám nepomohl k většímu úsilí v bruslení a soupeři se bohužel opět podařilo zvýšit svůj náskok.

V 4čtvrtině pokračovala ničemná hra našich hráčů až do 50min. Kdy Lachman nahrál do obrany  Břízovi a ten prostřelil brankáře soupeře. Tento gól naše hráče nastartoval a soupeř chvílemi nevěděl kam skočit. V čase 52.00 se rozjel Bříza a nepříliš povedenou střelou zaskočil brankáře Litomyšle. V čase 53.30 Kopecký vystřelil, padající puk trefil ve vzduchu Ludvík a snížil na 5:7. Bohužel soupeři se z vyjímečné šance opět podařilo zvýšit. V čase 57.10 se Fišer rozjel s pukem a projetím celého hřiště nám dal šanci na zkorigování zápasu. V posledních 2min. jsme se snažily tlačit do branky, ale branku se nám nepodařilo vstřelit, ba naopak jsme ještě jednou inkasovaly.

Tento zápas bych schrnul asi tak že v 1čtvrtině se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém jsme neproměnily několik šancí. Po brance na 1:2 naši kluci hlavně útočníci přestaly hrát a obránci s brankářem bohužel nedokázaly soupeře ubránit. Od 50min. jsme se opět chytly, ale už bylo málo času na to, abychom s tímto zápasem něco udělaly. Z našich hráčů bych chtěl pochválit hlavně (hráče) Jana Petržílka, který už po několikáté zaskakoval za našeho brankáře a podle mě podal výborný výkon a kluci mu mohou děkovat, že to skončilo „jen“ 6:9.

Branky:  2x Bříza, 1x Lachman, Kopecký, Ludvík, Fišer
Asistence:  1x Kadleček, Lachman, Kopecký