23.kolo – neděle  3.2.2008  předehrávka

HC Chotěboř – HC Spartak Polička

7:5     (1:1,2:1,2:2,2:1)

Od 1min.bylo vidět, že tento zápas bude o tom, kdo dá o gól víc. My jsme začaly dobře už ve 2min.byl faulován Kopecký a z TS nás střelou pod horní tyčku poslal do vedení. Včase 6.40 se soupeři z jedné z šancí podařilo srovnat. Od 7min. střídaly šance, šanci jak u nás tak i u soupeře ale výborně se vyznamenaly oba brankáři.

2. čtvrtina pro nás nezačala moc dobře a my jsme v 18min.prohrávaly 1:2. Naštěstí se nám během jedné minuty podařilo srovnat, to když z obrany Bříza vystřelil a Zikl vyražený puk doklepl do branky. V čase 24.00 Bříza vybojoval puk u branky soupeře a střelou pod horní tyčku nás opět poslal do vedení.

3. čtvrtina se vyvíjela, jako ostatní šance střídala šanci, ale šťastnější byl soupeř a dvěma brankami otočil vývoj utkání. V čase 41.20 Albrecht střelou z obrany trefil jenom brankáře a Zikl opět důrazem před brankou srovnal stav utkání. V čase 42.40 Bříza našlápl za brankou a po slalomu celym hřištěm zakončil střelou pod brankářem.

I 4. čtvrtina nesla v duchu přelévání hry z jedné strany na druhou. V 51min.se snažil ujet Kopecký který v pádu jednou rukou zasunul puk k tyčce. V čase 58.10 jely na jednoho obránce Březina a Kopecký, prvně jmenovaný vystřelil a Kopecký vyražený puk dostal za záda brankáře. Bohužel v čase 59.50 naši obránci vyjely a nechaly prostor soupeři pro zkorigování zápasu.

Zhodnocení zápasu: řekl bych, že tento zápas od první minuty byl vyrovnaný a naši kluci ukázaly že i když jim chybý tři lepší hráči tak dokážou bojovat i za ně a soupeři nic nedarují zadarmo.

Branky:  3x Kopecký, 2x Zikl, Bříza,
Asistence:  1x Bříza, Albrecht, Březina