22.kolo – sobota  9.2.2008

HC Chrudim  – HC Chotěboř

5:3     (1:2,2:0,1:0,1:1)

Tento zápas od 1 min. vypadal jednoznačně, zamkly jsme soupeře u jeho branky ale ne a ne překonat brankáře. V 6min. Kadleček zajel za branku a nahrál před ní stojícímu Ludvíkovi, který střelou otevřel skóre. I potom jsme mněly víc šancí než soupeř ale jak to tak bývá, když nedáš tak dostaneš. V čase 12.30 soupeř srovnal skóre. V čase 14.55 byl vražen na hrazení Karlík a TS proměnil střelou pod horní tyčku.

2. čtvrtina začala jako první. My jsme o něco lépe bruslily a mněly šance ale nedařilo se nám prostřelit výborně chytajícího brankáře domácích. Ve 22min jsme po chybě obrany inkasovaly a od té doby někteří naši hráči úplně přestali hrát a dovolily soupeři přidat ještě jeden gól.

Ve 3. Čtvrtině pokračovala naše horší část zápasu a chvílemi to vypadalo, že hrajeme jen s dvěma hráči. I když nám 6 kluků z 10 nechtělo moc bruslit tak jsme si vytvořily hodně šancí, ale ty opět ztroskotaly na domácím brankáři. Navíc nám v čase 37.20 přidal soupeř 4 gól.

Do 4. Čtvrtiny jsem stáhl sestavu na 2 lajny ale efekt to nemnělo skoro žádný snad jen ten že jsme mněly ještě o něco víc šancí. Bohužel my jsme mněly šance a soupeř dával góly. V čase 46.50 soupeř zvýšil na 5:2. Naši kluci se ale nevzdávaly a snažily se prostřelit brankáře. To se povedlo až v čase 54.30 Kopeckému když nahrával před branku a trefil brusle soupeře, od kterých se puk dostal do branky. Bohužel nic víc už se nám s tímto zakletým zápasem nepodařilo udělat.

Tento zápas bych shrnul asi takto: Naši kluci od začátku mněly daleko víc šancí a lépe bruslily než soupeř ale nám se nedařilo dát góly a soupeř proměnil skoro všechny šance co mněl.

Branky:   Ludvík, Karlík, Kopecký,
Asistence:  Kadleček