24.kolo – sobota  16.2.2008

HC Skuteč  – HC Chotěboř

0:11     (0:3,0:4,0:2,0:2)

Od 1min. bylo vidět, že naši hráči jsou herně i bruslařsky daleko lepší než soupeř. 1 gól jsme daly v čase 4.10 a to když Fišer vystřelil a Kadleček na dvakrát dorazil puk za záda brankáře. V čase 8.50 se po buly rozjel Kopecký a střelou pod horní tyčku zvýšil na 0:2. V čase 12.10 Karlík nahrál Ludvíkovi, který projel okolo dvou hráčů a střelou zvýšil stav utkání na 0:3.

Ve 2. Čtvrtině se opět hrálo jen na branku Skutče. Ve 24min. Bříza pěknou náhrávkou našel Fišera a ten střelou z první dal gól. V čase 25.30 Nahrál Zikl na osamoceného Kopeckého a ten střelou pod břevno zvýšil na 0:5. V čase 26.40 Bříza střelou z otočky přidal do sítě Skutče další gól. V 30min. se rozjel z obrany Karlík a střelou zvýšil náš náskok na 0:7.

3. Čtvrtina byla z naší strany o něco horší ale i přesto jsme pořád hrály u soupeřovy branky. V čase 37.10 se rozjel Petržílek a střelou trefil golmana, odražený puk Březina dorazil do branky. V čase 41.40 se opět rozjel Kopecký a střelou zvýšil na 0:9.

Ve 4. Čtvrtině naše tempo uvadlo ale i tak jsme byly lepší. V čase 48.30 Fišer zpoza branky nahrál na Karlíka, který prostřelil brankáře. V čase 52.30 Fišer našel na druhé straně branky Kadlečka, který střelou o tyč zatížil soupeřovo konto poslední brankou.

Tento zápas bych shrnul asi takto: Od 1min. bylo vidět že naši hráči nemají ve Skutči soupeře a i když od půlky zvolnily tempo pořád  soupeře přehrávaly.  Myslím si, že můžeme jenom litovat toho, že naši kluci potřebují na každou branku 3-4 šance. Musim ale kluky pochválit za to že soupeře nepustily za celý zápas do žádných šancí a těch 5-6 střel z dálky v pohodě kryl náš brankář.

Branky:  3x Kopecký, 2x Kadleček, Karlík, 1x Ludvík, Fišer, Bříza, Březina
Asistence: 3x Fišer, 1x Bříza, Karlík, Zikl, Petržílek