25.kolo – sobota  23.2.2008

HC Chotěboř – HC Pardubice

4:7     (1:1,0:4,1:0,2:2)

Naši kluci vlétly na Pardubice ve velkém stylu už v 1 min. jsme mněly dvě šance ale nedokázaly jsme je proměnit. V čase 5.13 byl faulován Ludvík a TS proměnil střelou mezi betony brankáře. I po tomto góle jsme byly pilnější ve střelbě, ale pořád jsme trefovaly brankáře hostí. I soupeř mněl několik šancí a i nás podržel dobře chytající brankář Hnědý, který nestačil až na TS hostí.

Do 2. Čtvrtiny jsme vstoupily několika šancemi, které jsme neproměnily a od té doby nás soupeř začínal pomalu přehrávat. V čase 19.30 se soupeř dostal do vedení. My si každý zápas s Pardubicemi vybereme aspoň 5min. hluchého místa kdy se nikdo nesnaží, tentokrát to byly minuty 2 a my jsme v nich dostaly 3 branky, které  rozhodly tento zápas.

Do 3. Čtvrtiny jsme zkusily stáhnout hru na 2 lajny, díky tomu jsme se zase dostaly do hry. Už po 20 sek. Kopecký nahrál Kadlečkovi a ten střelou snížil na 2:5. Ve zbytku čtvrtiny jsme si vytvořily víc šancí než soupeř ale při zakončení jsme většinou trefily brankáře do břicha.

Do 4 čtvrtiny jsme vstoupily špatně a soupeř ve 2 min. zvýšil na rozdíl 4 branek. V čase 48.50 Lachman opět snížil z TS, když brankáři Pardubic nedal šanci střelou k tyčce. V 50min. soupeř opět prostřelil našeho brankáře. I když se naši kluci snažily bojovat tak už se nám podařilo jenom snížit na 4:7, po Petržílkově střele dorazil puk do branky Kadleček.

Mimo 2 min. ve 2 čtvrtině jsme s Pardubicemi hrály vyrovnaný zápas. Bohužel potřebujeme mnoho šancí na branku a díky tomu tyto vyrovnané zápasy prohráváme.

Branky:  2x Kadleček, 1x Ludvík, Lachman
Asistence: 1x Petržílek, Kopecký