26.kolo – neděle  24.2.2008

HC Chotěboř – HC SB Světlá n/S

13:5     (5:0,3:2,2:1,3:2)

Do zápasu jsme mněly asi nejlepší vstup letos proti Světlý. Už v čase 1.30 nás poslal Bříza střelou do vedení. V čase 2.40 se rozjel Petržílek a střelou po zemi zvýšil náš náskok. Další branku jsme vstřelily v čase 3.50 a to když Karlík vystřelil a Fišer dorazil do branky odražený puk. V čase 4.30dal svůj 2gól střelou Petržílek. V dalšim průběhu zápasu jsme mněly další šance ale branku se nám podařilo dát až v čase 13.30 když Bříza nahrál Kopeckému a ten chtěl nahrát před branku, ale puk si srazil brankář Světlý do branky.

2. Čtvrtina opět nezačala špatně v 18min. Fišer nahrál Petržílkovi který střelou zvýšil na 6:0. V čase 21.40 se puk odrazil ke Karlíkovi, který střelou opět zvýšil. Bohužel kluci trochu přestali hrát a soupeř to využil 2 brankami. My jsme  odpověděly v čase 29.50 Kadleček po samostatném nájezdu zvýšil na 8:2.

I do 3. Čtvrtiny jsme vstoupily výborně už po 15sek. Zvýšil naše vedení blafákem Hospodka po nahrávce Lachmana. V 39min. se Bříza rozjel u naší branky a střelou přes rameno brankáře nás poslal do vedení 10:2. V čase 41.10 soupeř z TS snížil na 10:3.

Do 4 čtvrtiny soupeř vstoupil lépe, protože už ve 2min. vstřelil branku. V čase 53.10 Bříza prostřelil brankáře Světlý. V 56min. se opět soupeři povedlo prostřelit našeho brankáře. V čase 56.00 Kopecký střelou z obrany zvýšil na 12:5 a v čase 58.50 opět Kopecký tentokrát střelou po ledě zakončil střeleckou bilanci na 13:5.

Celý zápas jsme byly o hodně lepší než soupeř ale bohužel jsme proměnily asi tak 1 třetinu šancí. 1 půlku zápasu jsme soupeře skoro nepustily k naší brance. V 2 půlce naši kluci trochu přestali hrát a soupeři povolily několik šancí ale vždy dokázaly zabrat a pohlídat si vývoj zápasu.

Branky:  3x Bříza, Petržílek, Kopecký, 1x Fišer, Karlík, Kadleček,