HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava,  HC Chotěboř, HC Kometa Brno, HC Spartak Pelhřimov, SKLH Žďár n/S

NAŠE SESTAVA Brankář:  1 Petržílek
                           Hráči: 27 Marek J, 3 Slanař, 5 Rybáček, 19 Kvaček, 18 Bříza, 9 Kancnýř

13 Sokol, 8 Pleskač A, 16 Pleskač J, 11 Rulf, 12 Muzikář, 6 Nepokojová

ZÁPASY ZÁKLADNÍ SKUPINY “A”:

HC Chotěboř – HC Dukla Jihlava   7:0   (5:0,2:0)      Branky:  19,  6,27,13,27,27,13

Asisten:

HC Sparta Praha - HC Chotěboř   3:1   (1:0,2:1)     Branky:    5

Asisten:

HC Dukla Jihlava  -  HC Sparta Praha   9:0   (0:5,0:4)

ZÁPASY ZÁKLADNÍ SKUPINY “B”:

HC Spartak Pelhřimov – SKLH Žďár n/S   0:3   (0:0,0:3)

SKLH Žďár n/S – HC Kometa Brno   3:0   (1:0,2:0)

HC Kometa Brno - HC Spartak Pelhřimov   4:1   (3:1,1:0)

POŘADÍ ZÁKLADNÍCH SKUPIN “A”,”B”:

1. HC Sparta Praha           4b   12:1                      1. SKLH Žďár n/S                   4b   6:0

2. HC Chotěboř                 2b     8:3                       2. HC Kometa Brno              2b   4:4

3. HC Dukla Jihlava          0b     0:16                    3. HC Spartak Pelhřimov    0b   1:7

ZÁPAS O 5 MÍSTO:

HC Dukla Jihlava – HC Spartak Pelhřimov   0:3   (0:3,0:0)

FINÁLOVÉ SKUPINA:

HC Sparta Praha - HC Kometa Brno   4:1   (1:1,3:0)

HC Chotěboř - SKLH Žďár n/S   4:3   (0:3,4:0)     Branky:    9,19,16,  5

Asisten:       27

HC Chotěboř - HC Kometa Brno   2:1   (0:0,2:1)     Branky:  27,18

Asisten:

HC Sparta Praha - SKLH Žďár n/S   9:0   (3:0,6:0)

Bříza   1+0

První zápas s Duklou Jihlava jsme čekaly vyrovnaný zápas, ale opak byl pravdou a mi jsme soupeře skoro nenechaly vystřelit na naší branku a zaslouženě vyhrály.

Druhý zápas jsme nastoupily proti Spartě Praha, která nás hned od 1min. začala přehrávat kombinační hrou. Naši kluci se snažily ale svou přemírou snahy se sjížděly dohromady a to Sparta využívala a zaslouženě vyhrála. Naštěstí ani to nám nepokazilo postup do finálové skupiny.

Finálovou skupinu jsme začaly nejdříve se Žďárem n/S kterým nás v úvodu zaskočil třemi rychlými góly. Trenéři ve spolupráci s patronem turnaje (Vaškem Adamcem) se snažily kluky vyburcovat k ještě lepšímu pohybu bohužel v první třetině se to moc nedařilo. Pro nás bylo dobře, že jsme dokázaly snížit hned ve 3min. druhé třetiny. Na hráčích bylo vidět, že po góle ožily a pomalu začaly ovládat led. V 7min. jsme snížily na 2:3 a pokud jsme chtěly aspoň srovnat musela se hra stáhnout na dvě lajny. Naštěstí se tato strategie povedla a nám se povedlo v posledních minutách otočit tento ztracený zápas.

I druhý finálový zápas s Kometou Brno byl hodně vyrovnaný, nikdo nemohl prostřelit dobře chytající brankáře. V 8min. druhé třetiny zhasly na zimáku světla. Tyto světla se rozsvítily asi po 10min.ale zdálo se, že to pomohlo spíše soupeři který se v 10min. dostal do vedení. Po tomto góle už nebylo co ztratit protože na druhé místo jsme potřebovaly vyhrát a proto se trenéři rozhodly stáhnout opět hru na dvě lajny. Opět se tento tah povedl a mi jsme v čase 12.44 srovnaly na 1:1. V čase 14.15 jsme se dostali do vedení. Poslední minutu jsme dohrály opravdu s vypětím všech sil a potom jsme mohly slavit další vítězství.

Tímto bych chtěl všem našim hráčům poděkovat za bojovnost a vůli, kterou se vrhly do zápasů s ligovými kluby a za to že s nimi dokázaly sehrát vyrovnaný zápasy, ve kterých jsme svou bojovností dokázaly i vyhrávat. Chtěl bych poděkovat rodičům, kteří se na tomto turnaji podílely protože bez nich by se tak rozsáhlí turnaj určitě nemohl realizovat.